Poniedziałek, 2022.12.05

Logowanie

Za pomocą: lub:

FAQ - Często Zadawane PytaniaNie ma pytanie którego szukam
Jeżeli masz pytanie na które nie ma tutaj odpowiedzi napisz do nas korzystając ze strony Kontakt
Od czego zacząć pracę z serwisem eGrosik.eu
Wpisywanie przychodów i wydatków możemy zacząć od razu po aktywowaniu konta.  Aby dodać przychód lub wydatek wystarczy kliknąć przycisk Dodaj przychód lub Dodaj wydatek a następnie wypełnić dane w oknie i zapisać formularz.

Serwis eGrosik.eu umożliwia użytkownikom tworzenie swoich właśnych kategorii przychodów i wydatków. Domyśleni po założeniu konta mamy standardowe kategorie i podkategorie wydatków jak np: Pensja. Użytkownik jednak może chcieć aby Pensja nie nazywała się Pensja tylko Wynagrodzenie i dodatkowo, żeby w jego skład wchodziła Podstawa, Premia uznaniowa oraz Premia roczna. Aby to zrobić trzeba przejść na strone Kat. Wydatków lub Kat. Przychodów. Znajdują się tam narzędzia które umożliwiają usuwanie istniejących, dodawanie nowych oraz zmiane nazwy istniejących kategorii lub podkategorii.
Brak e-maila aktywującego konto lub potwierdzającego zmianę hasła
W przypadku braku wiadomości e-mail dotyczącej aktywacji konta lub potwierdzenia zmiany hasła, proszę sprawdzić czy nie została ona zinterpretowana przez konto pocztowe lub klienta poczty jako spam. Jeżeli wiadomość nie została zinterpretowana jako spam wówczas prosimy o kontakt z serwisem eGrosik.eu w celu ponownego wysłania wiadomości.
Jak zmienić hasło?
Aby zmienić hasło logowania do serwisu eGrosik.eu należy:

1. Wejść na stronę Profilu
2. Wybrać zakładkę Zmiana hasła
3. Wypełnić formularz
4. Zapisać zmiany
Nie pamietam hasła
W przypadku zapomnienia hasła należy wejść na stronę odzyskiwania hasła i postępowac zgodnie z instrukcją.
Mam już konto na eGrosik.eu ale chce się logować za pomocą Facebook lub Google
Osoby posiadające już konto na eGrosik.eu które chcą się logować za pomocą konta Facebook lub Google muszą powiązac swoje konto eGrosik z kontem Facebook lub Google. Aby to zrobić należy się zalogować do serwisu eGrosik.eu i w menu Ustawienia kliknąć Profil. Na stronie Profil należy przejść na zakładkę "Połącz konto" i w zależności od potrzeb kliknąć przycisk "Połącz z Facebook" lub "Połącz z Google".

Copyright © gizmo99